https://demirkolatik.com/wp-content/uploads/2017/11/11-1-1.jpg

Genel Endüstriyel Sistemleri

Boru ve Profil imalatı yapan firmalar için çelik, boru, profil ve diğer sektörlere Makine Dizaynı, Üretimi ve Makine Kurulumları, Yedek Parça ve Talaşlı İmalat ve ayrıca çeşitli Bakır İndüktör, Büyük Ebat boru bağlantı kelepçeleri ve her türlü kompanentlerini imal eden öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

WhatsApp Image 2020-04-09 at 22.24.12

Yakıt Tank Temizleme Hizmeti

Yakıt tankların temizlenmesi, eğitimli ve uzman personellerimiz tarafından gerekli tüm emniyet tedbirleri alınarak yakıt tankının içindeki mevcut yakıt, tankerin boş gözüne görevlendireceğimiz görevli eşliğinde nakledildiğinden, sonra tankın içinde kalan tortu alınır.

Tankın içindeki atıl vaziyetteki zararlı tortular tankın içerisine personelimizin inip ayrıntılı bir şekilde temizliğinin yapılmasıyla çamur ve atıkları tank dışına çıkararak tazyikli su ve doğada yok olan çevre dostu kimyasallarla yıkanarak tamamlanır

Hurda Alım Hizmeti

Hurda kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyaller içinde barındırabilir. Hurda haline gelmiş endüstriyel üretim fazlası olan atıklar farklı ürünlere dönüştürülerek farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Kanun ve yönetmeliklere uygun belge ve sertifikalara sahip lisanslı ortak firmalarımızca tesislerde ayrıldıktan sonra geri kazanımı sağlayabilen eritme tesislerine gönderilerek değerlendirilmektedir

Alım yapılan hurdalar;
  • Demir – Çelik – Alüminyum
  • Plastik – Bakır
  • Krom – Karton – Naylon
WhatsApp Image 2020-04-09 at 22.25.52

Profesyonel Bir Firmayla Çalışın

WhatsApp Image 2020-04-09 at 22.44.22

Atık Yağ Geri Kazanım Hizmeti

Atık madeni yağların, atık kontrolü Yönetmeliği’ne ve atık yönetimi genel esaslarına ilişkin Yönetmeliği’ne göre çalıştığımız belgelendirilmiş partner firmalar ile lisanslı araçlar ve atıkların taşınması konusunda eğitim almış sertifikalı şoförlerimizle uygun şartlar altında alım yapılmaktadır.

Alım yapılan atık yağlar;
  • Hidrolik yağı = Isı transfer yağı
  • Motor yağı= Trafo yağı
  • Kartel (yanık) yağı
  • Full Oil yağı
  • Bitkisel atık Yağ

Atık Boya Solvent Kazanım

Lisanslı araçlarımızla gelen boya çamuru veya standart dışı kullanılmayan boyalar, karıştırıcılı bir tankta solvent yardımıyla disperse edilerek pearmill adı verilen özel bir değirmende öğütülür, ihtiyaç halinde pigment ve reçine ilavesi yapılır. İSO 9001 ve TSE standartlarına uygun hale getirilerek hazırlanan boya ambalajlanarak satışa sunulur.karışmış atık solventler veya atık tinerler reaktörde distilasyona* tabi tutularak İSO 9001 ve TSE standartlarına uygun hale getirilerek temiz solvent veya tiner olarak geri kullanıma hazır hale getirilir.

*Bir karışımı meydana getiren bileşenlerin uçuculuklarının farklı olmasından yararlanılarak yapılan bir ayrım işlemi.